Human Resources

Ant Teknik’li Olmak

Ant Teknik’in şirket kültürü, kurulduğu günden bu yana gelişerek çalışanlarının kattığı yeni değerlerle bugünkü halini almıştır.

Şirket kültürümüz altı temel değerimizle tanımlanmaktadır: Ailemiz, Farkındalık, Yenilik,Sürdürülebilir Büyüme, Sosyal Sorumluluk ve Güven. Değerlerimiz; bizleri bir arada tutan ve her birimizin benimsediği vazgeçilmezlerimizdir.

Farkı yaratan insandır.

İşini seven, yetenekli, vizyon sahibi ve tutkulu bir ekip olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz. Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, şirketimizin gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz.

Çalışanlarımızın yüksek verim ve keyifle çalışabilecekleri şekilde tasarladığımız çalışma ortamımız; dengeli bir iş ve özel hayat sürdürmeye uygun çalışma anlayışımız işimize olan bağlılığımızı daha da arttırıyor.

Teknik ekibimizin uzmanlıklarını geliştirerek yeni ve akılcı çözümler üretmeleri için teknolojik gelişmelerden ve üretici firmaların sundukları yeniliklerden haberdar olmasını teşvik ediyoruz. Bilgi kaynaklarına kolay erişmelerini sağlıyor; eğitim ve sürekli gelişme sayesinde potansiyellerinin en üst noktasına çıkmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.


Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Müşterilerimizi ve sektörleri sürekli takip ediyor, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ediyoruz. Mevcut ve yeni aldığımız temsilciliklerle daha büyüyerek daha çok insana iş olanağı yaratıyoruz.


Birbirimize, topluma ve çevreye karşı sorumluyuz. “Hepimizin yapabileceği bir şeyler var” düşüncesiyle topluma ve çevreye katkıda bulunuyor; sosyal sorumluluk projelerine inanarak sahipleniyor; yeni fikirler için arayışımıza devam ediyoruz. Birlikte yürüttüğümüz etkinliklerle sosyal diyaloğumuzu ve aidiyet duygumuzu güçlendiriyor; topluma katkıda bulunmanın ortak haz ve gururunu yaşıyoruz.

 

Bugün başvuru yapabileceğiniz açık pozisyonumuz bulunmamaktadır.

Özgeçmişinizi, ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirebilmemiz için ‘Hemen Başvur’ bölümünü kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

 
Bilgi ! Özgeçmiş dosyası pdf, word veya excel formatında olmalıdır.
CHOOSE FILE CHANGE FILE REMOVE FILE